עופר רונן - מרפסות שאוהבים

פתרון חכם ליצירת חללי אירוח

ירוקים, חסכוניים ונוחים.

גלריה

קצת עלינו

אני המייסד והמנכ"ל של חברת "מרפסות שאוהבים", המתמחה בפתרונות הצללה, קירוי, מיסוך והלבשה מלאה ומותאמת אישית.
כבר למעלה מ- 15 שנים אני מעניק שירות מכל הלב ללקוחות העוברים לדירה או לבית חדש.

בדרך פגשתי אנשים רבים שהבינו כי המרפסת היא חלל ייחודי, המאפשר לנוח ולחלוק את הרגעים היפים של החיים.
הם הבינו שהלבשת וקירוי המרפסת מאפשרים לנצל את שטח הדירה במלואו, להעלות את ערך הנכס, לשלב בין הפנים והחוץ, וליהנות ממרחב נעים ומזמין למנוחה.

מצד שני, פגשתי לא מעט אנשים שביקשו מענה בשוק הישראלי, אך נתקלו בבעיות: התאמה לא טובה בין המוצר למרפסת, מוצרים שאינם מספיק עמידים לתנאי מזג האוויר,
בלאי מהיר ונטייה לתקלות, אסתטיקה ירודה שמעיבה על ההרגשה, רעשים חזקים ומטרידים, בדים שאינם מתוחים, כניסה של רוחות ורטיבות, ושלא לדבר על בעיות בטיחות ונזקים למרכיבי המרפסת.

לכן החלטתי להוביל מהפכה בתחום הקירוי ומוצרי ההצללה. ומה זה אומר? קודם כל, שאתם זוכים במוצרים חדישים שמהווים את המילה האחרונה – וילונות זכוכית נאספים, מסכי זיפ חשמליים, גליוטינות חשמליות, סוככי זרועות ופרגולות קבועות וחשמליות. את המוצרים אני בוחר בקפידה מביקורים בתערוכות ברחבי העולם, מספקים מובילים באיכות ובטכנולוגיות שטרם נראו בארץ.

לדוגמא, רבים מהמוצרים משתלבים במערכות השונות של "בית חכם", כגון אפשרויות לסגירה ופתיחה מרחוק דרך אפליקציה בסמארטפון, הגדרות קבועות מראש (המתאימות למשל לשומרי שבת), שליטה ברמת ההצללה והבידוד בהתאם לעונות השנה ולשעות היום, ועוד.

אבל יותר מכך, מה שמיוחד ב- "מרפסות שאוהבים" הוא הליווי האישי, החם והסופר-מקצועי שאתם מקבלים. אנו מהווים כתובת אחת לכל התהליך, החל מהשיחה הראשונה ושלב הרעיון, דרך התכנון והעיצוב, ועד להתקנה המושלמת ומתן שירות לאחר מכן. את המעטפת המלאה אתם מקבלים ממני באופן אישי ומצוות העיצוב המיומן, וכן מאדריכלים ומעצבי פנים, קבלני שיפוץ ומהנדס קונסטרוקטור.

אני מזמין אתכם לפנות ללקוחות שלנו, ולראות שהתוצאות שמתקבלות מהתאמה אישית מרהיבות ביופיין, עם גימור מושלם! 

לשיחת יעוץ חינם ולפרטים נוספים

השאירו פרטים

פתח צ׳אט
שלום,
איך אוכל לעזור?